Bayern dhe Liverpool në garë për mbrojtësin e Leipzig

Dayot Upamecano vazhdon të mbetet një ndër lojtarët më të kërkuar nga klubet europiane, ku Liverpool, Chelsea dhe Bayern Munich janë në garë për kartonin e 22-vjeçarit.

Mbrojtësi i Leipzig, sipas mediave gjermane, do të largohet nga skuadra e Julian Nagelsmann gjatë merkatos së verës.

Bavarezët e shikojnë francezin si zëvendësuesin kryesor të Alabës, i cili ka kërkuar largimin nga skuadra e Flick.

Por për të arritur te kartoni I futbollisti më Bayerni më parë duhet të mposhtë konkurrencën e klubeve angleze.

Ngjarja paraprake

Arsyet Përse Duhet Të Hiqni Dorë Nga Kafeja

Ngjarja e ardhëshme

U zgjodh kryeministër i Italisë, kush është Mario Draghi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian