Batatina me premtim të madh 

Kryetraneri i klubit të futbollit Llapi nga Pdoujeva, me premtim të madh për vitin 2020.

“Me rastin e përmbylljes së vitit kalendarik 2020, dua t’iu falënderoj për mbështetjen e parezervë, bashkëpunimin e ndërsjelltë si dhe respektin që kishit dhe vazhdoni ta keni për mua.

Ky vit ishte shumë i vështirë shkak pandemia globale COVID-19, e cila na vështirësoi punën dhe takimin me ju në ulëset e stadiumit në të cilin pres të riktheheni nga edicioni pranveror, pasi pa ju unë si trajner dhe skuadra e kemi më të vështirë të luajmë sepse mbështetjen e gjejmë gjithnjë tek ju.

Shpresoj që viti i ri 2021 të jetë vit i sukseseve të përbashkëta, i punës së mirë dhe realizimit të projekteve e synimeve tona. Unë jam krenar që udhëheqi klubin më të madh dhe me traditë në vend, ku shumë shpejt KF Llapi do të jetë klubi më i madh në shqiptari.

Urime festat e fundvitit, shëndet e lumturi për të gjithë ju dhe familjet tuaja”, ka shkruar Batatina.

Ngjarja paraprake

Samoa, Kiribati, Zelanda e Re dhe Fixhi, vendet e para që pritën vitin 2021

Ngjarja e ardhëshme

Dollia e natës së Vitit të Ri me shpresën te vaksinat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian