Bastoret e llogaritin të kryer këtë ndeshje, Ballkani me kuotën më të vogël të sezonit në Superligë

Sot, me fillim nga ora 13:30 luhen tre ndeshje në Superligë.

Vëmendja bie tek ndeshjet Gjilani – Feronikeli dhe Arbëria – Trepça ’89 të cilat llogariten më të barabarta dhe më të rivalizuara.

Teksa, të gjithë fitoren e Ballkanit e llogaritin gati punë të kryer.

Mendim të tillë kanë edhe bastoret.

Shtëpija e basteve, Bet365 ka dhënë kuotat për ndeshjen Ballkani – Besa.

Image
Ngjarja paraprake

Posti i presidentit, synim edhe i komunitetit egjiptian

Ngjarja e ardhëshme

Reagon ashpër sindikata e futbollistëve: Kush gënjen, Liga apo kryeministri?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian