Bastisje në Shkup, arrestohet një diler droge

Me datë 16.05.2022 në ora 17.10, zyrtarë policorë nga Njësia për tregti të paligjshme në SPB Shkup kanë arrestuar L.S.(32) nga Shkupi. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë dhe pluhur i bardhë.

Ai është dërguar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Spotify në gjurmët e Instagram me integrimin e NFT-ve

Story i radhës

Anëtarësimi i Finlandës dhe Suedisë në NATO/ Reagon Lavrov

Të fundit nga