Bastisje në Manastir, konfiskohet marijuhanë dhe municion

Gjatë ditës së djeshme (04.02.2021) në Manastir policia ka privuar nga liria 24 vjeçaren M.Z. gjithashtu nga Manastiri.

Pas një urdhri paraprak gjyqësor dhe gjatë bastisjes në një shtëpi dhe objekte tjera ndihmëse është gjetur dhe konfiskuar marijuhanë, derisa nga babai i saj T.Z. 48 vjeç nga Manastiri gjatë bastisjes i janë konfiskuar 48 copë municion për pushkë gjahu.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngritët padi adekuate.

Ngjarja paraprake

Tërheq meshkujt me tiparet e saj

Ngjarja e ardhëshme

ShBA-ja s’ia ka frikën askujt, dërgon luftanije afër ishujve kinezë në Ngushticën e Tajvanit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian