Bastisje në Çegran, drogë e gjetur dhe dy persona të privuar nga liria

Sot pjestarë të policisë nga SPB-Tetovë, kanë kryer bastisje në shtëpinë dhe hapsirat ndihmëse në të 32-vjeçarit A.B. nga Çegrani informon Tetovasot.Gjatë bastisjes është gjetur dhe konfiskuar substancë pluhuri, një peshore digjitale dhe një thikë kurse A.B. dhe Z.B janë privuar nga liria dhe mbajt në SP-Gostivar për procedura të mëtejshme.

Ngjarja paraprake

Një grua shtatzënë sulmohet nga dhjetëra qenë në Prishtinë, e kafshojnë në bark dhe këmbë

Ngjarja e ardhëshme

Në mes të intervistës live, Ronela Hajati ndalohet nga policia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian