Basti publik i Lefter Maliqit: Opozita e Bashkuar fiton Beratin 4 me 3

Lefter Maliqi është i bindur se më 25 prill opozita e bashkuar do të korrë një fitore spektakolare.

Gjatë intervistës së tij për “Tempora”, deputeti bëri edhe një bast publik. Sipas tij, opozita fiton qarkun e majtë të Beratit me rezultatin 4-3.

Lefter Maliqi: Deklarata ime është e qartë: rrini të qetë se ky do humbi. Nga qarku I Beratit ku unë jam deputet. Unë jam dorëheqjen nga politika nëse opozita nuk fiton 4 me 3 këtë qark të majtë. Iki nga politika përfundimisht. 4 opozita, 3 mazhoranca. Unë iki edhe nëse opozita e bashkuar nuk fiton përballë kësaj rilindje të mafies, krimit, shpopullimit, mashtrimit të shqiptarëve.

Sonila Meço: Të shoh të bindur Lefter…

Lefter Maliqi: Se e di rezultatin. Kam marrë 45 mijë vota përballë 37 mijë votive. Ndërkohë 4 mijë vota këtij bastardi ia kam dhënë. Të jeni I bindur se fitorja do të jetë spektakolare.

Ngjarja paraprake

Natalia më në fund flet për raportin e saj me Neymar dhe Maluma!

Ngjarja e ardhëshme

Michelle Obama e quan Donald Trumpin “racist”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian