Bastet i japin pak gjasa Tiranës

Bastet i japin pak gjasa Tiranës, ja sa kuotohet triumfi i bardhebluve ndaj Jang Boisit!

Tirana nuk niset favorite për sfidën e sotme me Jang Bojsin. Kompanitë e basteve janë dukshëm në krah të zviceranëve.

13 është koeficienti që kuotohet për fitoren e mundshme të bardhebluve, ndërsa barazimi kuotohet me 6.

Nga ana tjetër, fitorja e Jang Bojsit ka koeficientin e ulët 1.18. Zviceranët janë në avantazh për sa u përket basteve dhe fuqisë financiare, por edhe për faktin që luajnë në fushën e tyre.

Ngjarja paraprake

Punëtorët gjermanë fillojnë të presin pemët për të ndërtuar rrugën, pavarësisht protestave

Ngjarja e ardhëshme

Në një organizim solemn UKZ nis vitin akademik 2020/2021

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian