Bashkimi – Rahoveci, ndeshja hapëse e javës së katërt

Prince Caffe Superliga e Kosovës në basketboll vazhdon nga kjo e shtunë me ndeshjet e javës se katërt.

Bashkimi – Rahoveci, është sfida hapëse e kësaj jave.

Njëherit, kjo është edhe ndeshja e vetme që do të zhvillohet sot.

Të dy skuadrat kanë nga një fitore e dy humbje dhe do të kërkojnë fitoren e dytë në këtë edicion.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 17:00, në palestrën “Sezai Surroi”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ndëshkimi pozitiv dhe negativ

Story i radhës

Do merrte pakon me 1 kg kokainë, 23-vjeçari ia mbath dhe shpëton nga prangosja

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish