Bashkim Ramosaj nominohet edhe për një mandat për kryetar të Deçanit

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, është nominuar edhe për një mandat për Kryetar të Deçanit.

Këtë e bëri të ditur vet ai duke thënë se Ramush Haradinaj ia ka besuar edhe një mandat.

Postimi në Facebook:

Të nderuar qytetarë!

Ne takimin e mbajtur dje kryetari i AAK-së z.Ramush Haradinaj më ka besuar duke me nominuar edhe për një mandat kandidat për Kryetar të Komunës së Deçanit

Dëshiroj së pari të shpreh mirënjohjen për kryetarin e AAK-se z.Ramush Haradinaj, strukturat e AAK-së në Deçan si dhe të gjithë qytetarët e Deçanit për mbështetjen e vazhdueshme.

Do t’ia dalim bashkë!

Faleminderit!

BR

Ngjarja paraprake

Themeluesi i OnePlus largohet nga kompania

Ngjarja e ardhëshme

Vietnam, dhjetëra të vdekur nga përmbytjet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian