Bashkia e Tiranës dhurata për fëmijët

Teksa kanë mbetur edhe pak orë nga ndërrimi i viteve, Bashkia e Tiranës vijon shpërndarjen e dhuratave për fëmijët e çdo lagjeje në kryeqytet.

Nënkryetarja e Bashkisë, Anisa Ruseti së bashku me deputetet Elona Gjebrea dhe Trëndelina Bala Jaku takuan fëmijët e Njësisë 1 në Tiranë, të cilëve u dhanë dhurata për festat e fundvitit.

Bashkia e Tiranës po shpërndan dhurata në të gjitha njësitë administrative të kryeqytetit.

Por edhe ndihma duke qenë pranë atyre që kanë më nevojë.

Ngjarja paraprake

Kinë-BE: Marrëveshje me kleçka dhe pikëpyetje

Ngjarja e ardhëshme

Dora Hamsa – Pse iu sjellë fat?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian