Bashkëshortja feston ditëlindjen, Shkëlzen Jetishi ka një urim për të

Këngëtari e ka uruar gruan për ditëlindje.

Me një postim në Instagram ai i shkroi edhe një urim.

Shkëlzen Jetishi ka zgjedhur një fotografi nga pushimet me bashkëshorten e tij. “E dashur, urime ditëlindjen”, ka shkruar në urim.

Ndryshe, ai mori urime të shumta edhe nga ndjekësit për ditëlindjen e bashkëshortes.

Efficacité et sécurité cliniques. Le tadalafil améliore de façon statistiquement significative la fonction érectile et la possibilité d’avoir un rapport sexuel réussi jusqu’à 36 heures après la prise, ainsi que la possibilité pour les patients d’obtenir et de maintenir des érections suffisantes pour des rapports sexuels réussis, dès la 16e minute après la prise de la dose par rapport au placebo. cialispascherfr24.com Trois études ont été conduites chez des hommes pour évaluer l’effet potentiel de CIALIS 10 mg une étude de 6 mois et 20 mg une étude de 6 mois et une de 9 mois , administrés quotidiennement, sur la spermatogenèse.

Ngjarja paraprake

Reshje intensive shirash dhe rrëshqitje dherash/ Katër qarqet që do të preken më shumë gjatë tri ditëve në vijim

Ngjarja e ardhëshme

Pinte 4 paketa me cigare në ditë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian