Bashkëjetuesja largohet nga banesa dhe nuk kthehet më, 59-vjçari kërkon ndihmë në polici

Një 59 vjeçar nga Lushnja i është drejtuar policisë për të denoncuar largimin nga banesa të bashkëjetueses së tij, duke mos pasur asnjë informacion se ku ndodhet.

“Në datën 30.06.2022, në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ka bërë kallëzim shtetasi Sh. P., 59 vjeç, banues në Thanë, Lushnjë, se është larguar nga banesa që prej datës 26.06.2022 dhe nuk është kthyer më, bashkëjetuesja e tij, shtetasja L. Sh., 49 vjeçe.

Po punohet për gjetjen e 49-vjeçares”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vdiq pas akisdentit me ambulancë, prek me fjalët babai i shoferit 33-vjeçar: Jeta përfundoi dhe për ne

Story i radhës

Rritet numrin e të vdekurve pas sulmeve me raketa në Odesa

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish