Bardhi: Çdo banor i Elbasanit është bashkuar në rrugëtimin tonë

Drejtuesi Politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi deklaroi se shumica e qytetarëve janë bashkuar me opozitën për të sjellë ndryshimin në vend.

Pas takimeve që pati, ai premtoi se Shqipëria mund të dalë nga kriza me planin e PD.

“Në lagjen “Shënkoll” në familjet Metushi, Ranxha, Mema dhe Cerriku, po presin me padurim datën 25 prill. Çdo banor i Elbasanit e ndjen nevojën për ndryshim dhe është bashkuar në rrugëtimin tonë.

Dyer të hapura dhe mikpritje kudo, edhe pse varfëria e pamundësia nuk ka kursyer askënd. Varfëri që e mat tek kryqëzimi i Cërrikut ku xhiroja e dyqaneve ka rënë në mënyrë dramatike. Ne kemi vullnetin dhe kemi një plan për ta ndryshuar këtë tablo. Dhe do ta bëjmë bashkë me qytetarët.”

Ngjarja paraprake

New York-u lason pasaportën vaksinë

Ngjarja e ardhëshme

Përfaqësuesja e Kosovës arrinë në Spanjë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian