Barcelona zyrtarizon edhe vendimin e ri

Barcelona ndodhet në një krizë të madhe financiare.

Për të ngushtuar sadopak hendekun e shifrave, katalanasit zgjodhën që ta japin fushën me qera për të organizuar kalçeto dhe së fundmi dasma.

Ndërkohë një tjetër lëvizje ka ardhur nga drejtuesit e klubit.

Tani është zyrtare, stadiumi i Barcelonës ka një emër të ri. Partneriteti mes klubit spanjoll dhe platformës më të njohur të transmetimit audio në botë, Spotify, filloi zyrtarisht më 1 korrik. Kështu Camp Nou u riemërua në Spotify Camp Nou.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

VMRO Popullore: Maqedonia le t’a miratoj propozimin francez

Story i radhës

Përmes fotografive nga pushimet, Ana Kabashi paralajmëron këngën e re

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish