Barcelona pa 4 titullarë

Coutinho ka lënë pas dëmtimin dhe do të jetë i gatshëm për supersfidën ndaj Atl Madrid.

Por te Barcelona do të mungojnë 4 titullarë: Ronald Araujo, Sergio Busquets, Ansu Fati dhe Samuel Umtiti janë të gjithë të dëmtuar.

Pjanic pritet të zërë vendin e Busquets pranë Frenkie de Jong dhe Coutinho të zëvendësoi Fati në të majtën e sulmit.

Atletico gjithashtu do këtë mungesa teksa dyshja Luis Suarez dhe Lucas Torriera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Ngjarja paraprake

Sipërmarrësi shqiptar Elvin Guri bëhet aksioneri kryesor i One Telecommunications

Ngjarja e ardhëshme

Prishtina merr vendimin për t’i dhuruar 50 euro të infektuarve me Covid të mërkurën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian