Barcelona – Osasuna, formacionet zyrtare – Messi me shokë synojnë fitoren

Barcelona dhe Osasuna do të përballen sot në La Liga.

Të udhëhequrit e Ronald Koeman synojnë sot rezultat pozitiv në La Liga, pas fitores së thellë ndaj Dinamo Kiev në Ligën e Kampionëve.

Janë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim, atje ku Messi do të jetë në krye të skuadrës.

Ndeshja fillon në ora 14:00.

Ngjarja paraprake

Këta janë kandidatët e mundshëm të ASH-së për Tetovën?

Ngjarja e ardhëshme

​Shqiptarët e veriut apelojnë për dalje masovike në zgjedhje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian