Barcelona në kërkim të një qendërsulmuesi, ylli i Napolit vet ofrohet

Barcelona në afatin e janarit do provojë të përforcojë sulmin me një qendërsulmues.

Memphis Depay mbetet prioriteti kryesor, sidoqoftë ylli i Napolit, Hirving Lozano e ka ofruar vetën të klubi katalunas.

Sipas Mundo Deportivo, meksikani që është duke kaluar super formë me “Napolitanët” mendon se është i duhuri për skuadrën e Ronald Koemanit.

Nëse nuk realizohet transferimi i Depayt, atëherë Lozano shihet si kandidati më i mundshëm duke parë se Koeman është i dëshpëruar për transferimin e një sulmuesi.

Sidoqoftë, Napoli s’do e shesë nëse nuk ofrohen së paku 50 milionë euro.

Ngjarja paraprake

Ariana Grande dhe Jennifer Hudson do të jenë pjesë e “Mariah Carey’s Magical Christmas Special”

Ngjarja e ardhëshme

Vuçiç: Kryepopi Irinej është në gjendje të rëndë, mjekët po luftojnë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian