Barcelona në bisedime me Azpilicuetan

Cesar Azpilicueta mund të përfundojë në Barcelonë.

Sipas Mundo Deportivos, Barcelona ka nisur bisedimet me lojtarin për ta transferuar falas në verë.

32-vjeçari është në vitin e fundit të kontratë me Blutë dhe deri më tani nuk ka ndonjë ofertë serioze nga Chelsea për rinovimin. 

Pritet të shihet nëse mund të pajtohen palët për marrëveshje të përbashkët.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Aleksia tregon si reagoi mistri, kur ajo pranoi për herë të parë lidhjen me Romeo Veshajn

Story i radhës

U denoncua nga motra për dhunë, arrestohet 31 vjeçari

Të fundit nga