Barcelona, klubi katalanas merr vendimin për Griezmann

Kjo është përgjigja që vjen nga radhët e Barcelona-s në lidhje me të ardhmen e Antoine Griezmann. Kjo është ajo që shkruan L’Equipe, së cilës i është bërë e ditur nga burime anonime se klubi ka besim te sulmuesi francez.

Këto zëra përjashtojnë një shitje të mundshme të futbollistit në të ardhmen e afërt: as në janar dhe as verën e ardhshme, duke u bazuar tek ajo që shkruan e përditshmja prestigjioze franceze.

Ngjarja paraprake

Çfarë njeriu, çfarë luftëtari: “Nuk luftoj më pa babanë, i premtova nënës që do ta përfundoj karrierën në UFC”

Ngjarja e ardhëshme

Rrëfimi tronditës i McConaughey: Në moshën 18 vjeç jam…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian