Barcelona interesohet për Demiralin

Gjiganti spanjoll, Barcelona ka shprehur interesim për mbrojtësin e Juventusit Merih Demiral.

Sipas gazetës “AS”, Barcelona po e konsideron Demiralin si një opsion për sezonin e ardhshëm.

‘Balugranët’ po synojnë të përforcojnë repartin e mbrojtjes, dhe kanë disa emra në ‘radar’: Aymeric Laporte, Matthijs de Ligt, dhe së fundmi Merih Demiral.

25- vjeçari, sezonin e kaluar zhvilloi 24 paraqitje me fanellën e Juventusit në të gjitha garat.

Ngjarja paraprake

Diçka më me shumë rëndësi se sa numri i faktorit mbrojtës në kremin kundër diellit!

Ngjarja e ardhëshme

Bulliqi flet për incidentin, ja si ndodhi përplasja me qytetarin në Podujevë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian