Barcelona fal lojtarin, drejtuesit dështojnë ndaj zgjuarsisë së PSG

Barcelona tregon dhe njëherë se është një klub me probleme. Ata kanë lejuar Rafinhan që të largohet falas drejt PSG. Ekipi francez bindi mesfushorin me tipare të avancuara që të kalojë në Paris.

Kostot e lëvizjes? Zero! Barcelona nuk përfiton asnjë cent për lojtarin, vetëm 3 milion euro nëpërmjet bonuseve nëse arrihen.

Ish-kampionët e Spanjës do të përfitojnë 35% nga shitja e ardhshme e lojtarit. 27-vjeçari luajti mjaft mirë sezonin e kaluar te Celta Vigo, ndërsa do të provojë fatin te kampionët e Francës.

Ngjarja paraprake

Turqia shpreh shqetësim për ngjarjet në Kirgistan

Ngjarja e ardhëshme

Majmunët luftojnë për territore - konflikti i tyre merr dy jetë njerëzish

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian