Barcelona ende do Ndombele-në

Barcelona ende është e interesuar që ta transferojë mesfushorin e Tottenham Hotspur-in, Tanguy Ndombele, sipas raportimeve të Fabrizio Romano-s.

Gjigantët e La Ligës kishin qenë të interesuar edhe verën e kaluar për shërbimet e përfaqësuesit të Francës, mirëpo nuk kishin arritur ujdi.

Ndërkaq këtë stinor, teksa ai ka gjetur edhe më shumë hapësirë tek Spurs, ku edhe e ka dëshmuar veten, katalunasit e kanë përcjellë dhe tani po duan që ta ndjekin më seriozisht.

Ngjarja paraprake

Aksident spektakolar sonte në Gostivar | VIDEO

Ngjarja e ardhëshme

Biden u kërkon njerëzve të jenë të qetë: Numërimi është duke përfunduar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian