Barça shumë afër transferimit të Kessie, intervenon edhe Xavi

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesimin për mesfushorin e Milanit, Franck Kessie.

Kessie nuk ka rinovuar kontratën me Milanin dhe dëshiron largimin në merkaton e verës, teksa për të kanë shprehur interesim disa skuadra evropiane.

Sipas raportimeve të fundit, Kessie është shumk afër kalimit tek Barça.

Gazetari Romero ka theksuar se marrëveshja është pranë dhe se dje ka pasur kontakte të tjera dhe një telefonatë nga Xavi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

За една година фантастични 226,472,471.00 со Супер Милионер ЏЕК ПОТ

Story i radhës

Udhëheqësit e Polonisë, Çekisë dhe Sllovenisë do ta vizitojnë Kievin

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish