Banorët: Semi qau për vëmendje gjatë spektaklit

Nata e spektaklit të së martës ishte e mbushur me shumë tension dhe debate.

Semi dhe Fifi sqaruan konfliktin e ndodhur mes tyre disa ditë më herët.

Gjatë kësaj përballje, gjendja emocionale e Semit u rëndua tepër dhe si rezultat ajo kaloi në një krizë praniku.

Këtë veprim, disa nga banorët e kanë komentuar mëngjesin e sotëm si një inskenim për të perthithur sa më shuëm vëmendjen e publikut.

‘’Mu duk inskenim total, nuk kisha asnjë shkak që ajo të bëhej në atë gjendje. Normalisht që do shfrytëzonte audiencën e live-it për të marrë sa më shumë vëmendje’’,- tha Monika.

E të njëjtit mendim ishin edhe Arjola, Sheila dhe Arditi.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Shkëmbi: Presim të bëjmë maksimumin

Ngjarja e ardhëshme

Kërçovarët të bashkuar për fitoren e madhe të Fatmir Deharit (VIDEO)

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian