Banorët e Çairit rreshtohen pas Visar Ganiut

Edhe sot kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu ka hasur në mikpritje dhe respekt nga ana e banorëve të lagjes Fushë Tophanë. Sipas tij të gjitha lagjet në Çair janë të mahnitshme. Në takimet me qytetarët siç informon Ganiu shkëmbehen ide për një Çair edhe më modern. Postimi i plotë:3️⃣✅🍀Një ditë vjeshte me plot rreze dielli dhe me njerëz të mrekullueshëm të Lagjes Fushë Tophanë.E po është e vërtetë se të gjitha lagjet е Çairit tonë të zemrës i kemi të mahnitshme💚.Edhe sot patëm rastin të takohemi me shumë çairas, mikpritja e të cilëve gjithmonë është për respektin më të madh.Shkëmbyem mendime e ide dhe gjithnjë në drejtim që Çairin ta bëjmë komunë edhe më moderne.

Ngjarja paraprake

Lidhja Demokratike Boshnjake mbështet Visar Ganiun

Ngjarja e ardhëshme

Kuvendi miraton Eurobondin 700 milion euro

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian