Ballkani në epërsi, dy të skuqur! Prishtina shënon

Lideri Ballkani nga Theranda është në epërsi me rezultat 1:0 ndaj kampionit në fuqi, Dritës nga Gjilani. 

E kush tjetër shënues, “përbindëshi”, Mirlind Daku. Ai realizoi në minutën e 20-të, ndërsa tre minuta më vonë Blakçori përjashtohet nga loja dhe Drita mbetet me një lojtar me pak.

Edhe Ismet Munishi, kryetrajner i Ballkanit, Ismet Munishit, ndëshkohet me karton të kuq.

Prishtina avancon në Drenas me 1:0 kundër Feronikelit.. 
 

Ngjarja paraprake

Afrikë, shkon në mbi 40 mijë numri i viktimave nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Rama për kufizimin e zonave detare me Greqinë: Do të përgatitemi për zgjidhje të drejtë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian