Bali Muharremaj do t’ia plotësojë Blerimit ëndrrën që ai të studiojë

Ai mbetet një nga kryetarët më të punëtor në Kosovë.

I pari i Suharekës, Bali Muharremaj, shpesh e ka dëshmuar që për të në rend të parë është qytetari.

Këtë e dëshmon edhe postimi i tij i fundit në Facebook.

Muharremaj, një pjesë të ditës së sotme e ka kaluar në një familje, derisa Blerimit, i cili është me aftësi të kufizuara e që e ka ëndërr të studiojë, do t’i ndihmojë vet ai.

Ky është postimi i Muharremajt:

Blerim Kryeziu nga Sopia e ka një ëndërr që të studioj, e të cilën me kalimin e kohës unë do ta ndihmoj duke i dhënë përkrahje e vullnet ta realizoj.

Mirënjohës jemi ndaj familjes së tij, për mikëpritjen dhe shpresoj që e ardhmja të mbetet gjithmonë në harmoni dhe lumturi për ta.

Ngjarja paraprake

Tifozët pushtojnë faqen e Gjilanit: Luajtëm si pula pa krye

Ngjarja e ardhëshme

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian