Balerina Klaudia Pepa feston ditëlindjen, merr dhuratën romantike

Klaudia Pepa sot feston ditëlindjen, ndërsa mer një befasi të bukur.

Një ndër balerinat më të njohura shqiptare Klaudia Pepa ka përvjetorin e lindjes ditën e sotme.

Klaudia mund të shihet se ditën e ditëlindjes ka vendosur ta kalojë duke u relaksuar në anë malore po pa ndarë detaje se me kë.

Image

Ajo është surprizuar në dhomën e hotelit, e cila ka qenë e rregulluar me mjaft detaje të veçanta në ngjyrë rozë.

Me siguri se gjithë kjo surprizë e ëmbël e ka befasuar Klaudian.

Kujtojmë se ajo është shpërngulur prej vitesh në Itali, ku është kthyer në një nga balerinat më të pëlqyera. Ndërsa së fundmi ajo ka treguar se po punon në një projekt kinematografik, ku do të jetë rolii parë i saj si aktore.

Image
Ngjarja paraprake

Kovid-19, Filipçe me apel: Qytetarët të respektojnë masat dhe protokollet

Ngjarja e ardhëshme

Kodi Zgjedhor/ Meta: Për çdo rast, presidenti i ka sytë nga populli

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian