Bajqinovci nga Podujeva: Morëm përkrahje të madhe nga qytetarët për fitore

Kandidati për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci, ka vazhduar fushatën elektorale në Podujevë.

Bajqinovci duke shpërndarë fotografi nga takimet e zhvilluara tha se kanë marrë përkrahje të madhe për fitoren e madhe, nga qytetarët e kësaj zone.

Postimi i plotë:

Sot në Lluzhan, Sibovc, Dumnicë dhe disa lagje të qytetit të Podujevës takuam qindra banorë ku morrëm përkrahje të madhe për fitoren e madhe.
KREJT DHE DREJT
#Mefi70✅

Ngjarja paraprake

Eraldo Rexho zbulon dasmën sekrete të këngëtares shqiptare dhe e pranon hapur: Jam zënë me Encën!

Ngjarja e ardhëshme

Benzema: Ndeshje e mirë, pas një jave të vështirë

të fundit nga