Bajqinovci në Podujevë: Përkrahje e madhe për Referendumin e datës 14 shkurt

Kandidati për deputet nga LVV Mefail Bajqinovci, ka vizituar qytetin e Podujevës.

Ai atje është takuar me kryetarin Shepjtim Bullqin dhe me drejtorin e arsimit Avni Fetahu.

Ai tha se atje ka gjetur përkrahje e madhe për Referendumin e datës 14 shkurt.

Bashkë me kryetarin e komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi dhe drejtorin Avni Fetahu vizituam qytetin e Podujevës.

Përkrahje e madhe për Referendumin e datës 14 shkurt.

#mefailbajqinovci70”, ka shkruar Bajqinovci në Facebook.

Ngjarja paraprake

Finish dramatik, Roma fiton me vështirësi! Kumbulla standard  

Ngjarja e ardhëshme

Dënim me kusht dhe pozita juridike e personit të dënuar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian