Bajqinovci në Podujevë: LVV po merr përkrahje të madhe për fitoren e 14 shkurtit

Paritië politke po mbajnë tubime parazgjedhore më qytetarë në çdo cep të Kosovës.

Kandidati për deputet nga LVV, Mefail Bajqinovci, ishte në dy fshatra të Poduejvës, në Letanc dhe Buricë.

Ai tha se morën përkrahje të madhe për fitoren e 14 shkurtit.

Postimi në Facebook:

Sot në Fshatin Buricë dhe Letanc të Podujevës takuam qindra banorë ku morrëm përkrahje të madhe për fitoren e 14 shkurtit.

KREJT DHE DREJT

#Mefi70

Ngjarja paraprake

Nate Diaz tallet me Conor McGregorin derisa sfidon Dustin Poirierin për një duel

Ngjarja e ardhëshme

E cilësojnë si Pogba i ri, Lampard e do te Chelsea talentin francez

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian