Bad News Eagles realizojnë fitoren e dytë në PGL Major

Bad News Eagles realizojnë fitoren e dytë në PGL Major!

Ekipi i Kosovës në lojën CS:GO, Bad News Eagles ka shënuar fitoren e dytë në kuadër të turneut prestigjioz PGL Major që po mbahet në Antwerp të Belgjikës.

Djemtë e Bad News Eagles triumfuan 16:12 ndaj ekipit të njohur brazilian Imperial. 

Aktualisht ekipi kosovar ka bilanc prej dy fitore e një humbje dhe është afër të arrijë një tjetër sukses historil për t’u kualifikuar në rundin tjetër të këtij turneu.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nesër takimi i radhës SASHK-Ministria e Arsimit

Story i radhës

Artisti brazilian akuzon për kopjim të veshjes Ronela Hajatin

Të fundit nga