Babai i Ritës krenar me të bijën, pas vendosjes së muralit të saj në Ferizaj

14:45 | 15 Prill 2021

Fotografia e Rita Orës nga videoklipi me veshje kombëtare u portretizua në një mur të një banese.

Qyteti i Ferizajt ka nderuar artisten me famë ndërkombëtare me këtë veprim, shkruan lajmi.net.

Murali i Ritës, u publikua në rrjete sociale nga figura të njohura publike dhe fansa por nuk mungoi edhe ai nga babai i saj.

Lexo edhe:

Rita Ora “po vjen” në Ferizaj

Besniku ka postuar në storien e tij në Instagram portretin e përfunduar derisa i ka vendosur edhe disa emotikona.

Ndryshe, edhe Rita Ora ka reaguar lidhur me këtë veprim të qytetit të Ferizajit, derisa shkroi se ndihej tejet e nderuar./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Reisi Fetahu: Të respektohen masat antiCovid

Ngjarja e ardhëshme

Agim Aliu jep detaje për arrestimin e 12 personave, në mesin e tyre 8 zyrtarë komunalë

të fundit nga

‘Dëshirë’

Poezi nga Çajupi Kush lë mikenë që kaedhe ndahetë me shokëpër të

AlbanianEnglishMacedonian