Babai i Bella-s dhe Gigi-t sapo i hodhi një thumb familjes Kardashian: Unë nuk i shes fëmijët për karrierë!

Ngjarja paraprake

Fshataret kineze që tërbuan rrjetin, edhe modelet i kanë zili

Ngjarja e ardhëshme

Messi po e ndihmon Fatin siç e ndihmoi atë Ronaldinho

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian