Babai i Adele lajmëron në polici fqinjin që në vazhdimësi lëshonte këngët e të bijës

Babai i së këngëtares i cili e ka atë që në moshë të vogël, ka lajmëruar policinë pasi fqinji vazhdimisht lëshonte këngët e saj.

Mark Evans, i cili nuk flet me vajzën për vite me radhë, e ka bërë një ankesë të tillë për shkak të prishjes së rendit të qetësisë.

Keeley Fry, për të cilët është ankuar babai i këngëtare, kishte thënë se ai vazhdimisht i kërkonte të mos këndonte këngët e Adele.

“Ai thoshte se po i afektojnë në gjum, pasi janë të bezdisshme”, thoshte Fry.

Mes tjerash Keely tha: “U surprizova sepse unë jam fansa e madhe e Adele dhe gjatë gjithë kohës i dëgjoj projektet e saj”.

Ndërkaq, raportet mes Mark dhe Adele kanë nuk kanë qenë të mira që nga viti 1991, kur ai e la nënën e artistes. 

Image
Image
Ngjarja paraprake

Deçani kërkon riparimin e ambientit të shkatërruar nga hidrocentralet

Ngjarja e ardhëshme

Koronavirus te skuadra e futbollistit të Shqipërisë në Zvicër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian