“Babai është martuar me tjetrën, nga mosha 8 vjeç jam rrit me mamin dhe motrën”/ Granit Cana rrëfen historinë e familjes së tij

Graniti, Semi, Monika dhe Sabiani janë banorët e dënuar për këtë javë.

Ndërkohë, Semi dhe Graniti pasi janë zgjuar nga gjumi kanë diskutuar për familjen derisa Graniti ka treguar se prindërit e tij janë ndarë kohë më parë.

Tutje, ai shtoi se kishte momente që i ka munguar babai dhe nuk ka kontribuar aq në rritjen e tij dhe motrës dhe nëna është kujdesur për të dy.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Edhe një amerikan i bashkohet Rahovecit

Ngjarja e ardhëshme

Edi Rama dhe Ilir Meta sot udhëheqës tradhtarë, Fuad Dibra patriot shembullor një shekull më parë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian