Aziz Salihu: Turqit ma shpëtuan jetën!

Sportisti i shekullit, Aziz Salihu, ish boksier i mirënjohur, i është falënderues Zotit që sot është mirë me shëndet! 

Salihu kujton verën e vitit 2016, kur ishte në gjendje të keqe dhe ishte shtrirë për disa muaj në njërën nga spitalet e Stambollit në Turqi.

Ai, kujton peripecitë e asaj kohe.

“Duke iu falënderuar Zotit janë shumë mirë. Turqit ma shpëtuan jetën. 

Mjekët turq me trajtuan për mrekulli dhe falë tyre e me ndihmën e Zotit kalova sfidën më të vështirë në jetë”, kujton Salihu vitin 2016.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zaev nga forumi ekonimik në Sarajevë: Bllokadat dhe bojkotet nuk janë zgjidhje në kohë krizash

Story i radhës

Dhunë, tradhëti dhe kërcënim me vdekje/ Ish e dashura e Rob Kardashian nuk i ndahet gjyqit me familjen e famshme

Të fundit nga