Azerbajxhani për shkak të kushteve natyrore dhe klimatike i dha Armenisë afat 10 ditë shtesë për të evakuuar Kalbajarin

Ngjarja paraprake

Vdes pas 3 javësh në spital nga Covid nënkoloneli shqiptar

Ngjarja e ardhëshme

Kurti: UÇK-ja nuk ka qenë e asnjërit por e të gjithëve, dhe të gjithë duhet ta mbrojmë atë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian