Avni Rustemi takon karateistin Abdurahim Idrizi

 

Zv drejtor i Agjencisë për rini dhe sport Avni Rustemi ka takuar Abdurahim Idrizi , karateistin i cili ka fituar vendin e parë në kategorinë kumite -60, kg në kampionatin shtetëror për senior, transmeton Aktuale.mk

Rustemi mes tjerash ka shkruarKisha kënaqësinë që në cilësinë e zv. drejtorit të Agjencisë për rini dhe sport të takohem me karatistin e KK “Makpetrol” Abdurahim Idrizi, i cili ka fituar vendin e parë në kategorinë kumite -60kg në kampionatin shtetëror për senior.

Abdurrahim Idrizi, njëkohësisht prindi i tij Alajdin Idrizi më informuan për sukseset e tyre, vështirësitë dhe për sfidat që përballen në sportin e karatesë.

Ngjarja paraprake

Barcelona njofton se Coutinho do udhëtojë në Brazil për të vazhduar trajtimin

Ngjarja e ardhëshme

Përfshihet nga flakët “Range Roveri” e Franceska Jaçes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian