Ava Max shkëlqen me performancën e saj në “Good Morning America”

“My Head and My Heart” po pëlqehet shumë nga publiku.

Ava Max, këngëtare me famë botërore pëlqehet mjaft shumë për muzikën dhe stilin e veçantë.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, këngëtarja bëri të ditur se kënga e saj “My Head and My Heart” po kryeson top listat e “iTunes” në zhanrin ‘Pop’.

Ava përmes një postimi bëri me dije se ajo ishte e ftuar në programin e mëngjesit më të njohur në botë “Good Morning America”.

Performanca e saj u transmetua edhe në ‘billboard-in’ jashtë zyres së emisionit teksa u performanca e saj u komentua pozitivisht nga shikuesit.

Kënga e saj zuri vendin e 8-të në ‘Top 10’  në top listat e Mbretërisë së Bashkuar, lajmin Ava e bëri të ditur teksa u shpreh se kjo gjë ishte e mrekullueshme.

Ngjarja paraprake

Shtyerja e regjistrimit, Selami me spjegim

Ngjarja e ardhëshme

Albin: Nuk qeveriset vendi me njerëz të papërvojë në politikë, diplomaci, ekonomi,etj…!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian