Autopsia zbuloi dëmtimin e pësuar, Boateng nën hetim për plagosjen e modeles

Ish e fejuara e Jerome Boateng, Kasia Lenhardt kreu vetëvrasje dy javë më parë.

Prokuroria Publike e Mynihut ka hapur një hetim në lidhje me ngjarjen e rëndë, teksa i akuzuar ka përfunduar edhe mbrojtësi i Bayern Munchen.

Bild raporton se autopsia e modeles ka nxjerrë dëmtim të një prej veshëve të saj dhe ka dyshime se një dëmtim të tillë ia ka kryer 32-vjeçari gjerman. Nëse gjithçka vërtetohet, atëherë Boateng do të akuzohej për plagosje.

“Kemi marrë informacione të reja në kontekstin e hetimit për vdekjen e Lenhardt në Berlin. Hetimet vazhdojnë“, deklaron për të përditshmen gjermane Anne Leiding, kryeprokurorja e Mynihut.

Ngjarja paraprake

Hoda thotë se ASH e ka ftuar të hyjë në lista, Sela i thotë se ai vetë ka dashur të futet

Ngjarja e ardhëshme

Shoqja e Kylie Jennerit ka vendosë t’iu lë pa gjumë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian