Austria në epërsi ndaj Francës

Ballafaqimi mes Danimarkës dhe Kroacisë, po zhvillohet me një ritëm të lartë. 

Në 45 minutat e parë rrjetat mbeten të paprekura. 

Përballje interesante po zhvillohet mes Austrisë dhe Francës.

Austriakët janë në epërsi me golin e Weimann në minutën e 37-të.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Në Ferizaj e Prizren u mbajtën turnetë në kuadër të projektit ”Girls just want to play football” 

Story i radhës

Pamje: Piloti ukrainas fluturon mbi pemë që të mos e “kapë” raketa, ja momenti…

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish