Atdheu i Përputhen akuzohej në 4 shtete për trafik droge

Atdhe Xharavina, ka dhënë intervistën e tij të parë për jetën private në emisionin ‘Glamour Zone’ . Atdheu tregoi problemet që ka hasur në 4 shtete.

Vitin e kaluar janë publikuar disa foto të tuat ku të ka ndaluar policia në kufi. Pse?, ishte pyetja që iu bë.

“Ato foto janë shkrepur më parë. Dhe ma kanë bërë makinën sallatë siç i themi ne në Kosovë. Katër shtete kishin urdhër të ma çmontonin makinën sa here kaloja në kufi. Më akuzonin për narko-trafik.”

Ti e ke kryer këtë si vepër penale?

“Jo, kjo nuk është e vërtetë. Bashkë me avokatin tim, tani e kemi zgjidhur këtë problem.”, u shpreh ai.

Ngjarja paraprake

Yaya Toure i kërkon falje City-t dhe zbulon prapaskenën e bujshme

Ngjarja e ardhëshme

Gjermania do t’i përkujtojë 80 mijë viktimat nga Covid-19 me një ceremoni kombëtare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian