Atalanta nuk pranon të largojë kapitenin

Atalanta nuk pranon të  largojë kapitenin Papu Gomezin pa përfituar financiarisht.

Edhe pse argjentinasi ka kërkuar të mbyllë kontratën me bergameskët, drejtuesit duan të paktën 10 milionë nga klubet e tjera në mënyrë që 32-vjeçari të largohet nga skuadra.

Nëse ky variant nuk realizohet, Gomez do të përfundojë në shkallët e stadiumit dhe do të presë skadimin e kontratës.

Mbetet të shihet në ditët e ardhshme se si do të rrjedhin gjërat.

Ngjarja paraprake

Ulet tatimi për ushqimin dhe pijet që shërbehen në objektet hotelierike

Ngjarja e ardhëshme

Turqia raporton mbi 11.000 raste të reja me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian