Asnjë kuqezi me Koronavirus, Kombëtarja niset drejt Kazakistanit

Kombëtarja Shqiptare është nisur mëngjesin e sotëm drejt Kazakistanit, ekip me të cilin do të përballet më 11 tetor, në kuadër të ndeshjeve të Nations League.

Nuk ka asnjë ndryshim në organikë duke marrë për referencë ndryshimet e fundit, që ndodhet të premten.

Lajmi i mirë fakti që rezultatet e tamponëve të marrë një ditë para nisjes janë të gjitha negative.

Shqipëria do të zhvillojë dy ndeshje në transfertë, pas përballjes e Kazakistanit, do të udhëtojë drejt Lituanisë, me të cilën do të luajë me 14 tetor.

Ngjarja paraprake

Qeveria ka një qasje pozitive ndaj marrëdhënieve të fqinjësisë së mirë dhe bashkëpunimit rajonal, vlerëson KE-ja në Raport

Ngjarja e ardhëshme

Vrasja e dy të rinjve në Malësi të Madhe, arrestohet Rrok Pepaj

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian