Asnjë gjurmë prej tre ditësh, fillojnë kërkimet për peshkatarin 32-vjeçar në Durrës

Sot kanë filluar kërkimet për peshkatarin 32-vjeçar të humbur në det, i cili është zhdukur pa lënë gjurmë prej 29 nëntorit.

Policia kufitare,  ajo e shtetit, polumbare dhe shokë e familjarë të tij janë organizuar me mjete lundruese në kërkim të peshkatarit, krehja ka nisur nga porti detar e deri në zonën e Kallmit. Fatkeqësisht deri tani nuk ka asnjë rezultat.

Ai doli nga shtëpia me veshjen e zhytësit për të peshkuar, por pasi nuk u kthye në banesë, familjarët  njoftuan policinë.

Ngjarja paraprake

OKB: 235 milionë njerëz në vitin 2021 do të kenë nevojë për ndihmë humanitare dhe mbrojtje

Ngjarja e ardhëshme

Pfizer dhe BioNTech aplikojnë për autorizimin e vaksinës kundër COVID-19 në BE

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian