Asistuesit më të mirë

Leo Messi, mbreti i Evropës me asiste.

“Squawka Football” ka publikuar disa statistika interesante.

Që nga sezoni 2006/07, asnjë lojtar nuk ka dhuruar më shumë asiste për gol në ligë se Lionel Messi.

33-vjeçari i Barcelonës deri më tani ka dhuruar 181 asiste.

Pas tij vijnë Cesc Fabregas me 136 asiste dhe Mesut Ozil me 132.

Ngjarja paraprake

KLP-ja bën ndryshime në Prokuroritë e Korçës dhe Gjirokastrës, vendos drejtues të ri

Ngjarja e ardhëshme

Komunat të shqetësuara më qentë endacak, derisa Avuk po merret me këtë problematikë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian