Ashley Graham bën ndryshimin e papritur në dukje

Modelja befasoi me dukjen e re.

Modelja e famshme Ashley Graham shumë herë ka dëshmuar se nuk ka fare komplekse.

Ajo nuk e ka problem të dalë e padepiluar, pa grim, e duke ushqyer fëmijën me gji, ani pse nuk mungojnë kritikat për këtë gjë.

Image

Së fundi, Ashley ka treguar ndryshimin që ka bërë në dukje, duke prerë balluket shumë shkurt.

Për këtë ndryshim, ajo u inspirua nga protagonistët e James Bond, ku befasoi të gjithë me guximin.

Image

Madje, në një foto, ajo krahasoi flokët e saj dhe të aktorit, që duken pothuajse njësoj.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Versioni i ri i autoblindës turke "Cobra II" gati për detyrat më sfiduese ushtarake

Ngjarja e ardhëshme

Mali i Zi siguron edhe 30 mijë vaksina anti-Covid

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian