ASh-AA, akuza për korrupsion në adresë të qeverisë

Akuza për korrupsion në adresë të qeverisë edhe nga opozita shqiptare Ash-Alternativa.

Qeveri po prodhon më shumë skandale të korrupsionit seç mund t’i ndjekë opozita dhe opinioni, ka deklaruar në emër të koalicionit zëdhënësi i Alternativës, Orhan Murtezani.

Ende pa përfunduar komentet rreth arrestimit të ish Sekretarit të Qeverisë, pikërisht për arsye të korrupsionit, një aferë e përmasave të këtilla po zbulohet edhe në Drejtorinë e Librave Amë.

Ngjarja paraprake

Shqipëri: Infektimet nga COVID-19 në ulje, mjekët thonë të mos ulet vigjilenca

Ngjarja e ardhëshme

Hakaj: Ju tregoj 2 pretendentët për titullin kampion

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian